Çalışma Saatleri Her Gün: 08:00 - 19:00

Seramik Kaplama

3M SERAMİK KAPLAMA uygulaması, aracın yüzeyinde, yüzey ile moleküler bazda kenetlenen; yoğun parlak görünümün yıllar boyu korunduğu, kristal berraklığında, sabit, oldukça sert ve seramik bir TABAKA oluşturur.

Araç yüzeyinin sabit bir bir katmanı olarak, yıllar boyunca aşınmasını, yüzeysel oksidiyon sebebiyle renk atmasını, bozulmasını engeller.

çorum seramik kaplama

Araç yüzeyindeki gözeneklere gelişigüzel yerleşen, birkaç aylık ömrü olan diğer wax, silikon veya Teflon bazlı boya koruma ürünlerinin aksine, yüzeyin gözeneklerinin en derin noktalarına dek nüfuz ederek yüzey ile çapraz bağda, düzgün satıhlı mikro kaplama oluşturur. Gelişmiş teknolojili kimyasal ve fiziksel özellikleri ile asla aşınmaz, çatlamaz, soyulmaz, dökülmez ve sararmaz.

Ayrıca araç yüzeyinde oluşan anti-statik yüzey, çamur, kuş pisliği, asit yağmuru, tuz, reçine gibi tüm çevresel aşındırıcıların yüzeyde tutunamaması sayesinde kolayca temizlenmesine ve hep temiz kalabilmesine olanak sağlar, aracın yepyeni ve pırıl pırıl görünümü korunur.

En İyisi İçin Çalışıyoruz!

Aracınızı teslim aldıktan sonra en iyisini yapabilmek için çalışıyoruz! Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz!

530+

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

42

Personel

City Car Türkiye