Çalışma Saatleri Her Gün: 08:00 - 19:00

Hakkımızda

City Car Araç Yıkama servisi, tam kapsamlı profesyonel çözümler sunmaktadır. Araçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımları ve temizleme işlemlerini profesyonel çalışanlarımızla uygulamaktayız.

City Car Türkiye, araç yıkama konusunda eşsiz çözümler sunmaktadır. Araç boya koruma, iç – dış yıkama, araç cam filmi, motor koruma, kaput filmi, detaylı temizlik hizmeti sunmaktayız. Çorum oto yıkama, Eskişehir oto yıkama, Ankara oto yıkama olarak şimdilik 3 şehirde hizmet veriyoruz. 2021 yılında hizmet verdiğimiz noktaları 5’e çıkarmayı hedeflemekteyiz.

çorum araç yıkama

City car Türkiye olarak biz, müşteri memnuniyetinin birinci önceliğimiz olduğunu belirtmek isteriz. Araçlarınızın iç ve dış temizliği ustalıkla ve en kaliteli sabun ve cilalar ile yapılmaktadır.

Bunların yanı sıra Çorum AHL Parkta ’da hizmet veren firmamız  siz alışveriş ve eğlencenize vakit ayırırken araçlarınızı çıkışta alabilmenize de olanak sağlamaktadır.

En İyisi İçin Çalışıyoruz!

Aracınızı teslim aldıktan sonra en iyisini yapabilmek için çalışıyoruz! Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz!

530+

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

42

Personel

City Car Türkiye