Çalışma Saatleri Her Gün: 08:00 - 19:00

Pasta & Cila Uygulama

İnce detaylara takılan biriyseniz, arabanızdaki en ufak bir deformasyon bile canınızı sıkmaya yetebilir. Söz konusu otomobillerdeki küçük kusurlar olduğunda en yaygın problemlerin başında ise yüzey çizikleri geliyor. Üstelik bu çiziklerden kaçmak neredeyse olanaksız. Özellikle araç üzerinde uzun süre duran kuş pisliklerinin boyaya ne kadar zarar verdiği herkesçe biliniyor. Peki farklı dış etmenlerden dolayı aracınızda oluşan çizikleri yok etmek için ne yapmak gerekiyor?

Arabalardaki çizik, lekelenme ve oksitlenme gibi kusurlardan kurtulmak için uygulanan en yaygın işlemlerin başında pasta cila geliyor. Pasta ve cila uygulamaları birbirinden farklı olsalar da halk arasında bu komple bakımı tanımlamak için birlikte kullanılıyor.

City Car Türkiye olarak profesyonel ekipman ve malzeme kullanımı gerçekleştirerek ihtiyacınız olan Pasta & Cila uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.

pasta cila uygulama

En İyisi İçin Çalışıyoruz!

Aracınızı teslim aldıktan sonra en iyisini yapabilmek için çalışıyoruz! Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz!

530+

Mutlu Müşteri

100%

Müşteri Memnuniyeti

42

Personel

City Car Türkiye