Renkli Cam Filmi Toggle Ana Sayfa » Hizmetler » Renkli Cam Filmi

Güneş Kontrol Cam filmi, uygulandığında, orjinal renkli cam görünümü veren, estetik görünümünün yanında bir çok yarar sağlayan bir aksesuardır.

Güneş Kontrol Cam Filmi, diğer sıradan cam filmlerinin aksine, titanyum veya alünyumdan yapılmış metalize bir tabakada içeren toplam 5 katmandan oluşur. Bu çok katlı metalize film çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Güneşten gelen ısıyı, seçilen koyuluk tonuna göre %35-63 oranında kestiğinden yazın hem daha konforlu bir sürüş sağlar hem de klima sistemi daha az çalışacağı için yakıt ekonomisine katkıda bulunur. Koyuluk tonu fark etmeksizin tüm filmler güneşin UV ışınlarının %98 oranında bloke ettiği için, 250 UVF koruma faktörlü güneş kremi etkisizyle sizi ve sevdiklerinizi cilt kanserine karşı korur, aracın iç döşemesinin güneş yüzünden bozulup solmasını engeller. Kaza anında kırılan camların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralanmasını büyük oranda engeller.

Güneş Kontrol Cam Filmleri sertifikalı teknisyenler tarafından, tozsuz ortam sağlayan kapalı yerlerde, aracın kapıları ve camları sökülmeden uygulanır.

galeri1 galeri2 galeri3 galeri3

Renkli Cam Filmi ShutDown