Araç Detaylı Temizlik Toggle Ana Sayfa » Hizmetler » Araç Detaylı Temizlik

Detaylı İç Temizlik

Antibakteriyel detaylı iç temizlik sistemi, kullanılmış otomobillerin iç mekanına ilk günkü temizliğini kazandırmak üzere hazırlanmış bir sistemdir.

* Önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı güçlü vakumla katı maddelerden ve tozdan arındırılır.

* Koltuklar ve halılardaki lekeler özel leke çıkarıcılar ile çıkarılır.

* Koltuklar, yer ve bagaj halıları döşeme temizleme makinesi ile temizlenir, durulama ve emme işleminden geçirilir. Bu işlemle, kumaş ve halılara nüfuz etmiş kir çıkarılır.

* Torpido, gösterge paneli, direksiyon simidi, camların iç yüzeyleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu, sigara tablaları, kapı fitilleri, kapı döşemeleri ve tavan antibakteriyel temizlik maddeleri ile detaylı bir temizlemeden geçirilerek aynı zamanda dezenfekte edilir.

* Deri döşemeler, özel deri temizleme maddesi ile temizlenir, durulanıp kurulanır. Zamansız kuruma ve çatlamalara karşı deri besleyici uygulanır.

Uygulamalarda kullanılan temizleyiciler veya ozonun, insan sağlığına ve otomobillere zararlı bir etkisi yoktur.

Far Temizliği

Güneşin zararlı ışınları ve yıkamalarda kullanılan kimyasallar zamanla aracın farlarını sarartır, karartır ve kirlenmiş bir görünüm verir. Bu hali alan farlar hem aracın görünümünü hem de geceleri aydınlatmasını engellemektedir. Onun yerine nano malzemelerle aracın farlarına %90 ilk günkü görünümü kazandırılabilmektedir.

Far Temizlemenin Faydaları;

* Görüş alanı aydınlatması artar.

* Yeni bir görünüme kavuşur.

* Far plastiği çiziklerden kurtulur.

* İlk günkü gibi parlaklık sağlar.

galeri1 galeri2 galeri3 galeri3

Araç Detaylı Temizlik ShutDown